Het team

Groep 1/2
Anneke Rooseboom de Vries - a.rooseboom@devrijheit.nl - ma, di, wo-om
Yvonne van der Lem - y.vanderlem@devrijheit.nl - wo-om, do, vr
Groep 2/3
Mieke van der Ham - m.vanderham@devrijheit.nl - ma, di, wo-om
Anita Keunen - a.keunen@devrijheit.nl - wo-om, do, vr
Groep 4/5
Lianne de Jong - l.dejong@devrijheit.nl - ma,  woe
Tamara Groos-de Vries - t.groos@devrijheit.nl -  di, do, vrij
Groep 6
Sharon Slager - s.slager@devrijheit.nl – ma, di, wo, do, vr
Groep 7/8
Guido de Koning - g.dekoning@devrijheit.nl - ma, di, wo, do, vr

Directeur 
Dieke Heming - d.heming@devrijheit.nl  bereikbaar op ma, di, wo, do

Zorgcoördinator:
Ria van der Eng - r.vandereng@devrijheit.nl bereikbaar op ma, di, wo, do-om

Leerlingbegeleiding en groepsondersteuning:
Larissa Jimmink l.jimmink@devrijheit.nl ma, di, wo
Lianne de Jong l.dejong@devrijheit.nl ma ,do, vrij

Conciërge:
Fred de Winter – f.dewinter@devrijheit.nl  wo

Administratie: 
Sandra Douwstra s.douwstra@devrijheit.nl wo ochtend

De lessen bewegingsonderwijs in de groepen 4-8 worden gegeven door Robin Welp.